To pravé mýdlo!
0,- Kč
Produkty v košíku: 0 Objednat
Mýdlárna v Ráji
Náš krámek
Návštěva po domluvě na tel. 777320489. Děkuji.
Tipy pro Vás:
Mýdlo možné zakoupiti také BEZOBALOVĚ, do vlastnoručně přinesého obalu či jen tak...do ruky :o). A když balíme my, balíme pouze do papíru, kupeckého pytlíku nebo papírové krabičky.
E-shop
Jsme především výrobci a aby bylo co prodávat, musí se vyrábět, z tohoto důvodu můžou být naše zasílací lhůty delší než u profi eshopů. Omlouváme se předem a chcete-li mýdla zaslat ihned, prosíme Vás o zaslání emailu s upozorněním. Děkujeme.
Počítadlo
Online: 2
Dnes: 76
Včera: 128
Celkem: 3364
Úvodní stránka > O mýdlařce z Ráje

O mýdlařce z Ráje

  • Na heřmánku...
    Na heřmánku...
  • S rodinkou.
    S rodinkou.

Jsem úplně obyčejná holka, máma 5 báječných dětí a žena báječnýho chlapa.
Bydlíme v chalupě na vesnici, přesněji řečeno v bývalém "mlejně", Podvranském, pěstujeme zeleninu, chováme zvířata, snažíme se žít v  souladu s přírodou, žít tak, abychom tady to krásné místo zanechali v ještě lepším stavu, než jsme ho převzali, pro naše děti, další generace...

Měla jsem to velké štěstí, že jsem vyrostla vedle babičky, která ve mně probudila lásku k bylinám. Celé dětství jsem měla to štěstí pozorovat ji při její péči o rodinu pomocí přírody, tak jako to ona  pozorovala u svých předků, nepotřebovala na to školy, knihy, úřady... stačila tradice předávaná z generace na generaci.

Já sama jsem vystudovala školu s chemickým zaměřením, kde jsem v chemii objevila nekonečnou studnici inspirace a můj zájem začal směřovat k chemii v přírodě,  zaměřila jsem se na fytoterapii a aromaterapii a tak jsem s velkým nadšením studovala Institut aromatologie. Přes sběr bylin a vyrábění různých přípravků z nich, jsem se dostala až k mýdlům, která mě naprosto uchvátila a vařím a vařím...
Mým věrným pomocníkem a podporovatelem je mi můj drahý muž Jiří, i díky němu můžu dělat to, co mě baví.

Jsem přesvědčená, že kdo vyzkouší jemné mýdlo z rostlinných olejů, už to průmyslově vyráběné do ruky nevezme :o).

Děkuji Vám za návštěvu tady, přeji Vám slunce v duši a úsměv na tvář.
Vaše Šárka, mýdlařka z Ráje

Novinkovač
Zadejte svou adresu pro odebírání informací o novinkách a slevách.
Mýdlárna ON-LINE:
Náš nový krámeček na adrese Malá Skála 217- v www.penzion-malaskala.cz, je pro Vás již otevřen. V krámku jsme jen příležitostně, protože více času trávíme v laboratoři a vaříme pro Vás nová mýdla. Chcete-li mít jistotu, že nás zastihnete, volejte 777320489 a domluvme si rande v krámku na přesný čas. Děkujeme a těšíme se na Vás.